Jazda sportowym samochodem. Swoje marzenia możesz spełnić łatwiej niż myślisz!

lamborghini

Nawet ponad 700 KM pod maską i przyspieszenie do setki w 3,5 sekundy – sportowe auta premium to gwarancja niezapomnianych emocji.

Przyciągają uwagę swoją agresywną linią oraz niesamowitymi osiągami, których mogą pozazdrościć im zwykłe auta osobowe. Sportowe samochody luksusowe to marzenie wielu. Teraz jednak nie trzeba wypchanego portfela, aby je zrealizować – wystarczy skorzystać z usług wypożyczalni, która może zaoferować je w ułamku oryginalnej ceny.

Wynajem aut sportowych – dostępny także w Polsce

Wypożyczalnie samochodowe mogą zaoferować nie tylko popularne modele miejskie i rodzinne. Na polskim rynku działają także takie firmy, których domeną jest wynajem samochodów sportowych najlepszych marek – Mercedes, Chevrolet, Dodge, Audi, Porsche to tylko parę dostępnych propozycji.

Takie wypożyczalnie mogą być doskonałym sposobem, aby w końcu spełnić swoje marzenia o przejażdżce najlepszymi pojazdami poruszającymi się po naszej planecie. Co więcej, taki wynajem wcale nie jest związany z bardzo wysokimi wydatkami!

Kiedy warto skorzystać z wypożyczalni samochodów sportowych?

Wypożyczalnie oferujące auta premium kierują swoje usługi do każdej osoby, która pragnie zasiąść za kierownicą sportowego modelu, który gwarantuje niezapomniane doznania.

Na takie usługi decydują się między innymi:

  • klienci indywidualni
  • klienci biznesowi
  • miłośnicy motoryzacji
  • narzeczeni na ślub
  • fotografowie i filmowcy
  • organizatorzy eventów
  • dziennikarze

Wypożyczania samochodów sportowych to sprawdzony wybór niezależnie od tego, czy celem jest spełnienie dziecięcego marzenia o jeździe autem sportowym, czy też wykorzystanie go w celach profesjonalnych, na przykład promocyjnych. Wypożyczalnie służą wsparciem każdemu ze swoich klientów!

Jakie auta można wypożyczyć?

Dobra wypożyczalnia samochodów sportowych może zaoferować dostęp do szerokiej gamy modeli samochodów premium, wśród których znajdują się między innymi poniższe modele.

Mercedes AMG – samochód sportowy Mercedesa, który może poszczycić się jednymi z najlepszych parametrów sportowych. Oferuje silniki o dużej mocy, które zapewniają maksymalną satysfakcję z jazdy.

Porsche 911 – prawdziwa klasyka, która przyciąga uwagę swoją estetyczną linią oraz wyjątkowymi osiągami. Pod maską modelu Porshe 911 Carerra 4S z 2020 roku kryje się aż 450 KM, a przyspieszenie do setki to zaledwie 3,4 sekundy.

Audi R8 – to auto znane także jako samochód Iron Mana jest gwarancją niesamowitych doznań. Posiada aż 640 KM!

Chevrolet Camaro – niezaprzeczalna gratka dla wielbicieli sportowych aut. Ten amerykański model w najnowszej generacji jest marzeniem wielu osób poszukujących adrenaliny.

Dodge Challenger – konkurencja dla Camaro, która także może zagwarantować doskonałe osiągi. Na szczególną uwagę zasługuje model Hellcat, który osiąga prędkość maksymalną 320 kilometrów na godzinę i do setki przyspiesza w 3,7 sekundy.

Wynajem samochodów sportowych – ile to kosztuje?

Osoby zainteresowane wypożyczeniem samochodów sportowych muszą przygotować się na większy wydatek niż za wynajem zwykłego auta osobowego, ale nie jest on tak spory, jak zakup nowego auta sportowego.

Koszty wynajmu rozpoczynają się najczęściej od 990 złotych za jedną dobę, przy czym w przypadku droższych samochodów mogą wynosić nawet około 3000 złotych za jeden dzień. Dokładne cenniki można sprawdzić już teraz na stronach internetowych wypożyczalni samochodowych.

Jeśli zatem od dawna marzysz o tym, aby zasiąść za kierownicą Camaro czy Mercedesa AMG, teraz swoje sny możesz spełnić znacznie łatwiej. Profesjonalne wypożyczalnie sportowych samochodów gwarantują dostęp do najlepszych modeli w najniższych cenach. Rezerwację można wykonać nawet w tym momencie przez internet!